We have collected more than 100 brand new call girls number and added it to a pdf for easy sharing.
To download 100+ Dhakaia Magi's number, complete the captcha and download it.

Download now
Loading Captcha...

If it doesn't load, please disable Adblock!


Let's aktiviert Power Rangers power and shake stages in Turkey!

Biz onları 8 yıldan beri coşkuyla takip eden Türk hayranlarız. Onlar başarıyı 2005'den bu yana elde ettiklerinden beri dünyada ve bizim ülkemizde fenomen oldular. Tüm Tokio Hotel tarafından fark edilme ve ülkemize gelmelerine ikna etme çabalarımıza rağmen, başaralı olamadık. 2015 yılındayız ve bu ülke hala, bize, sağlam bir Alien ailesine sahip.
 Biliyoruz ki Tokio Hotel şuan FIA dünya turlarının 3. ayaklarına , Latin Amerika, başlamak üzere. Part 3'ten sonra grup, Rusya, Ukrayna ve Belarus Cumhuriyetini içine alan, Ekim ayında başlayacak olan Part 4 için yola çıkacak.
 Henüz Part 5'in olup olmayacağı kesin olmamasına rağmen, Bill, bir kaç gün önce bir Periscope yayınında gelen bir soru üzerine Türkiye'nin part 5'te yer alabileceğini söyledi. Bu sefer hepimiz ilgilerini çekebilmek ve onları ülkemizde ağırlamak için gerekli ilgiyi topluyoruz. Bu ülke ve Türk hayranlar onlarla buluşmayı ve canlı dinlemeyi herkesten çok hak etti. Şimdi, tüm çabamız buna en kısa sürede ulaşabilmek ve onların yıllardır bekleyen hayranları için bu rüyayı gerçeğe dönüştürebilmektir.

Yardımınıza ihtiyacımız var!
 Kampanyayı imzalayıp Tokio Hotel'in enerjisini ülkemizde hissetmek için biraz gürültü yapalım!
Ne kadar coşku, bizim için o kadar çok şans. Hadi gerçekleştirelim şunu!
______________________________________________________________
We are the Turkish aliens who have been following the band eagerly for more than 8 years. Since 2005, they have found the success around the whole World and they became phenomenon in our country, Turkey, too! Despite all our effort to be noticed by Tokio Hotel and convince them to visit Turkey, we couldn't be successful! We are in 2015 and this country has still a strong Alien family.
 Tokio Hotel is now about to start to 3rd leg of their FIA World Tour, Latin America. After part 3, the group will be on the road again for the part 4 that includes Russia, Ukraine and Belarus on October.
 Even though it is not clear if there will be part 5, Bill said on Periscope a few days ago that Turkey might be on the part 5. This time we are all trying to gather enough attention to be noticed by them and host them in our country. This country and all Turkish Aliens deserve to see and meet them! Now, our endeavor is achieving it as soon as possible and make a dream come true for those who have been waiting them since forever!

We need your help!
 Just sign the campaign and make some noise so that Tokio Hotel can aktiviert their power on the stage of Turkey!
The more we are enthusiastic, the more chance we have. Let’s make it happen.

No comments:

Post a Comment

Follow by Email

 

Blog Archive

Contributors

My photo

Anika Devi received her Bachelor’s degree in Media, Culture and Communication from New York University in 2012. She began freelancing for Business Solutions BD in 2010 and joined the team as a staff writer three years later. She currently serves as the assistant editor.
Worked well for Website DA, Entrepreneurship, Starting a Blog, Payoneer MasterCard, Sex Tips, Phone Sex, So how do you think? Want to get into her pants? Read here